بروشور ایزو 9001 در زنجیره تامین

منتشر شده در 2012- ویرایش دوم

این راهنما توسط گروه مشاوره ایزو 9001 ایجاد شده است، متشکل از نمایندگان ISO / TC 176  کمیته مسئول برای توسعه و نگهداری از استانداردهای سری ایزو 9000، کمیته ارزیابی انطباق (ISO / CASCO)، کمیته سیاست های مصرف کننده (ISO / COPOLCO) و انجمن بین­المللی اعتباربخشی (IAF) منتشر شده است.

ایزو 9001 در زنجیره تامین

در حال حاضر بیش از یک میلیون سازمان در بیش از 170 کشور جهان این گواهینامه را دارند.

این به چه معنی است؟ این قضیه چگونه می­تواند کمک­رسان باشد؟ چگونه می­توانید مطمئن باشید که تامین کنندگان­تان آنچه را که شما از آنها انتظار دارید درک می­کنند، و قادرند محصول منطبق و سازگار با الزامات شما ارائه کنند؟ این بروشور می­تواند به چنین سوالاتی پاسخ دهد و توضیح می­دهد که چگونه می­توانید از ایزو 9001 به عنوان ابزاری در زنجیره تامین استفاده کنید.

هدف از ایزو 9001 تامین مجموعه­ای از الزامات است که اگر به طور موثر اجرا شود، به شما اطمینان خواهد داد که تامین کننده­تان  به طور مستمر می­تواند کالاها و خدماتی به شما ارائه کنند که:

  • انتظارات و نیازهای شما را برآورده می­سازد
  • با مقررات مربوطه مطابقت دارد

انطباق با ایزو 9001 بدین معنی است که تامین کننده شما، یک رویکرد سیستماتیک به مدیریت کیفیت ایجاد نموده و کسب و کار خود را برای حصول اطمینان از درک شفاف نیازهای شما و تحقق آنها مدیریت می­کند.

بروشور توضیح می­دهد که راه­های مختلفی وجود دارد که تامین­کنندگان می­توانند انطباق با ایزو 9001 را نشان دهند. همچنین توضیح می­دهد که شما زمانی که در برخی موارد اشتباه پیش می­روید و شما از عملکرد تامین کنندگان خود راضی نیستید چه می­توانید انجام دهید.ثبت نظر شما

نام :

ایمیل :

نظر :آخرین اخبار


پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی
تمامی خدمات این فروشگاه ، حسب مورد ، دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

بالا